Працівники центру культури та дозвілля молоді разом зі студентами фізико-математичного факультету Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка з дружнім візитом відвідали вихованців Березнянської школи-інтернату. Тут відбулася благодійні акція «Мрії живуть».

За повідомленням директора центру культури та дозвілля молоді Юлії Лукаш, в актовому залі відбулося знайомство, під час якого діти розповідали про себе, свої захоплення та мрії. Кожен учень та студент залишив на осінньому листочку своє ім’я, утворивши символічне деревце дружби.

Волонтери, поділившись на групи, провели для дітей майстер-класи з малювання, ліпки з тіста та орігамі. Найбільше вихованцям інтернату сподобалося наносити фарбу на долоню і залишати свій відбиток на ватмані. Таким чином утворилася оригінальна картина «Світ долонь».

На завершення акції діти написали листи Святому Миколаю. З вірою у те, що їхні мрії неодмінно здійсняться.

Під час проведення другого етапу благодійного проекту планується здійснити бажання вихованців школи. Адже головна ціль – дати змогу кожній дитині розповісти про свої мрії та бути почутою.

Акція відбулася завдяки підтримці райдержадміністрації, начальника відділу культури та туризму РДА Петра Тищенка, декана фізико-математичного факультету Чернігівського національного педуніверситету Анатолія Шморгуна, Чернігівської міської організації багатодітних сімей «Родина», яка надала посильну благодійну допомогу.

Акція проведена в рамках благодійного проекту «Ангел-Хранитель». Її мета – розвиток благодійництва в районі та популяризація серед молоді волонтерського руху.

 

Коментарі закриті.