Навесні нинішнього року депутат районної ради директор Березнянського Будинку культури Василь Леоненко подав ідею відродити Покровський ярмарок.

– Готуватися ми почали з травня, – каже селищний голова Володимир Павленко. – Зустрілися з приватними підприємцями, керівниками підприємств та установ Березни і розробили план, створили оргкомітет.

Для концерту обрали Співоче поле, а для виставок виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та продукції і товарів місцевих підприємств – площу Свободи і прилеглі до неї вулиці.

Бажаючі смакували гарячими варениками і кулешем. Воістину талановитий народ – березнянці. Скільки чудових, унікальних і неповторних речей показали на ярмарку! Тут тобі і вишиванки, і лозо- та бісероплетіння, малюнки. А біля виробів учнів допоміжної школи-інтернату неможливо було пройти, не спинившись і не помилувавшись.

Було що побачити і в заводоуправлінців селища, і товариства «Березнянський». На що здатні мешканці Домницького виправного центру №135, теж усі побачили і схвально оцінили умілі і працьовиті руки.

Звеселяли серце і душу кращі аматорські колективи Березни та Ленінівки, баяніст зі Стольного Валентин Журавель, ансамбль «Домісольки» Менської дитячої музичної школи, хор ветеранів району, народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Менщина» та інгі. Найбільше щирих оплесків і букетів дісталося переможцю телепроекту «Голос країни» Івану Ганзері, який з Харківщини приїхав до Березни і подарував з десяток задушевних пісень зі свого багатого репертуару.

Коментарі закриті.