Днями мешканці селища Березне Менського району з числа пенсіонерів МВС, розглянувши пропозицію керівництва місцевої міліції, створили на базі Березнянського дільничного пункту міліції громадське формування.

Серед завдань, які зазначені у статуті цього формування, є спільне патрулювання з працівниками міліції для забезпечення громадського порядку та участь у заходах правоохоронних органів, спрямованих на боротьбу з окремими видами правопорушень, повідомляє УМВС України в Чернігівській області.

Добровільні помічники міліції вже неодноразово допомагали місцевим дільничним інспекторам. Залучалися на охорону громадського порядку під час виборів, патрулювань населеного пункту, навіть допомогли розкрити злочин.

А днями сільський голова Березного в урочистій обстановці вручив посвідчення добровільних працівників міліції і пообіцяв новоприйнятим бійцям загону, що він зробить все необхідне, аби в бюджеті селища на 2011 рік були закладені кошти на страхування їхнього життя та здоров’я.

– Свою діяльність формування проводить на громадських засадах, колишні міліціонери готові брати участь у заходах з покращення стану правопорядку в селищі, – зазначив заступник начальника Менського райвідділу міліції Сергій Резніченко, – це свідчить про високі моральні якості та достойну громадянську позицію пенсіонерів МВС. За це їм велике спасибі.

З декількох наявних у районі формувань, цей загін є найкращим. Менська міліція вітає волевиявлення громадян, які хочуть приєднатися до цього формування. В підтриманні правопорядку в селищі зацікавлена не тільки міліція, а й усі законослухняні громадяни.

Коментарі закриті.