У Березні призупинено роботу автостанціїЖителі селища повідомили “Нашому слову”, що місцева автостанція припинила роботу.

За словами першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Василенка, ця проблема вже на контро­лі у районної та селищної влади. Березнянський селищний голова Володимир Павленко запевнив, що питання про відновлення роботи автостанції планується розглянути на сесії селищної ради в першій половині листопада.

А ось яку відповідь дав начальник куща автостанцій «Чернігів-1» ПАТ «Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499» Віталій Мироненко:

– Автостанція в Березні не закрита, а тимчасово не працює, тому що вона не потрібна жителям селища. Вони не користувалися її послугами, а натомість при поїздках в чернігівському чи менському напрямках сідали в автобуси на прилеглих територіях, не купуючи квитки в касі. В результаті цього пасажиропотік становив всього 15 – 20 пасажирів за день, що приносило за місяць понад тисячу гривень збитків.

Ми є публічним акціонерним товариством, нам ніхто не дає дотації – що заробили, те й наше. З такими збитками стало неможливо ні платити касирам ту зарплату, яку вимагає законодавство, ні зробити хоч якийсь ремонт, ні оплачувати електроенергію, опалення, обслуговування касових апаратів. Через це мусили призупинити роботу цієї автостанції.

Коментарі закриті.