Цьогоріч у ТОВ «Березнянський» – небувалий врожай яблук. Ранні сорти вже зібрали, смачні і доступні за ціною плоди швидко розмели покупці. Нині тут збирають фрукти пізніх сортів. Врожайність і якість яблук виявилися просто дивовижні. Товариство готове до співпраці з усіма закупівельниками.

Фруктовий сад у «Березнянському» – молодий, найстаршим деревцям по вісім років. Уже минулого року тут виростили непоганий врожай. А цьогоріч голова правління товариства Юрій Ємець на навтішається: мають з 10 гектарів 100 тонн запашних смачних плодів. Тобто, врожайність отримали 100 центнерів з гектара.

Та це не випадково. Адже у господарстві застосовують найновіші технології садівництва. Сам Юрій Михайлович тривалий час стажувався за кордоном у плодових господарства: 11 місяців у Ірландіїї та три місяці у Великобританії. Тож у рідному господарстві зумів виростити напрочуд смачні, корисні і привабливі на вигляд плоди.

Зрозуміло, чому березнянські фрукти користуються таким попитом. По-перше, прямо тут, на складах ТОВ «Березнянський», можна придбати за бажанням будь-яку кількість яблук: хоч один ящик, хоч кілька тонн. Ціна – прийнятна, від чотирьох гривень за кілограм в залежності від сорту. Нині тут зберігаються плоди пізніх сортів: росава, радогость, мутсу, флорина, катерина та інші.

А ще березнянські садоводи слідкують за тим, аби покупці, придбавши у господарстві яблука, лишилися задоволеними. Адже і смак плоди мають відмінний, і товарний вигляд: великі, запашні яблука, котрі можуть зберігатися до самої весни, а то й до наступного літа. Тому що збирають яблука вручну, кожен плід також вручну пакують у ящик, ретельно перевіряють. 

Окремий плюс березнянських яблук – мінімальне використання хімічних засобів при вирощуванні врожаю. Свого часу на місці, де розкинувся сад, утримували у літніх таборах качок. Тому ґрунт тут сприятливий для підрослих фруктових дерев. А коли тільки сад розбивали, на площу 15 гектарів завезли достатню кількість землі, щоб висадити молоді саджанці. Пізніше яблуньки укорінилися, почали швидко набирати силу і давати рясний врожай. 

Уся територія саду по периметру оточена металевою огорожею. Тому лісові гості не шкодять, не псують фруктові дерева.

Коментарі закриті.