У понеділок, 15 січня, у березнянській школі нагородили переможців і призерів другого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Тараса Шевченка, ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

У поточному навчальному році школу Березни на районних предметних олімпіадах представляли 42 учні, з них 19 стали переможцями та призерами цих олімпіад, виборовши чотири І місця, вісім ІІ місць, сім ІІІ місць. За підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних  предметів  у 2017-2018 навчальному році Березнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла ІІІ місце серед шкіл району та Менської громади.

 

Привітала переможців та призерів директор школи Нестерук Оксана Олексіївна. Висловила школярам вдячність за виявлені завзятість, активність і волю до перемоги.

 

Віктор Єжкун з підприємства «МІТЛЕНД» привітав учнів з досягненнями, вручив учням грамоти, солодкі призи та грошові винагороди: за зайняте І місце – 200 грн., за ІІ місце – 100 грн., за ІІІ місце 50 грн.


 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Сітько Ізабелла, учениця 4-А класу, – ІІ місце у ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;

Стріченець Марина, учениця 7-А класу, – ІІІ місце у ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Тараса Шевченка , ІІ місце у ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;

Власенко Марина, учениця 8-А класу, – ІІ місце з хімії;

Дмитренко Вікторія, учениця 8-Б класу, – ІІІ місце з англійської мови;

Приходько Анжеліка, учениця 8-Б класу, – ІІІ місце з географії;

Довженко Вікторія, учениця 9-А класу, – ІІІ місце з української мови та літератури, ІІ місце з англійської мови та І місце у ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Тараса Шевченка;

Середа Марина, учениця 9-А класу, – ІІ місце з російської мови та літератури;

Чуриков Євгеній, учень 9-Б класу, – І місце з математики, І місце з фізики;

Пінчук Ярослав, учень 9-Б класу, – І місце з трудового навчання;

Ковдик Олексій, учень 9-Б класу, – ІІІ місце з правознавства;

Билименко Андрій, учень 9-Б класу, – ІІІ місце з хімії, ІІІ місце з історії;

Руденко Вероніка, учениця 10 класу, –  ІІ місце з математики;

Аврамець Анна, учениця 10 класу, – ІІ місце з ІКТ;

Савицька Вікторія, учениця 10 класу, – ІІ місце з технологій;

Дмитренко Анжела, учениця 11 класу, – ІІ місце з української мови та літератури, ІІ місце з ІКТ;

Трепач Євгеній, учень 11 класу, – І місце з хімії;

Столенець Аліна, учениця 11 класу, – ІІІ місце у ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Тараса Шевченка , ІІІ місце у ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;

Павленко Ольга, учениця 11 класу, – ІІІ місце з екології.

 

 

За участь у районних олімпіадах учасники нагороджені грамотами та солодкими призами: Норець Євгенія (3-Б), Билименко Олена (4-Б), Сімак Злата (5-Б), Павленко Діана (6-А), Денисенко Ганна (7-Б), Кніга Анна (7-Б), Бурковська Каріна (7-Б), Муха Анастасія (7-Б), Мозгова Катерина (8-А), Манюкова Аліна (8-А), Чудівська Катерина (10-й), Чепурний Андрій (10-й), Опара Андрій (10-й), Нестерук Сергій (10-й), Шліхта Владислава (11-й), Кравченко Олександра (11-й), Денисенко Богдан (11-й), Юла Андрій (11-й).

Коментарі закриті.