У Березні на ярмарку розіграли олігархаЗ давніх-давен на нашій землі збиралися ці великі торги – ярмарки. Вони увібрали всю специфіку народу, його неповторні звичаї і традиції, побут і вірування. Звичайна купівля-продаж товарів перетворювалася на справжнє свято. Трохи призабулося… А сам ярмарок, ніби жива історія, терпів і чекав. І дочекався: вже втретє на Покрову їдуть усі бажаючі ярмаркувати до Березни.

Ярмарок кличе

Ще здалеку було чути музику та гул людських голосів. А шашликом пахло – аж голова паморочилася! Не дивлячись, що на десяту ранку усі дійства тільки починалися, люду було повно.

Початок ярмарку освятили священнослужителі Василь Дендак та Василь Томишин. Вони благословили усіх присутніх на добрі справи та побажали добра і миру.

Цього року гостей з’їхалося звідусіль: пропонували товари продавці з Бахмачу, Конотопу, Щорса, Мени. Корюківчани електровелосипеди виставили на продаж, з Кременчуга дітям на забаву надувні гірки привезли, цілий ряд з іграшками розкинули. Голова оргкомітету депутат районної ради Василь Леоненко із усіма підприємцями особисто поспілкувався, тому і вийшло так.

Аж очі розбігалися…

А вже як березнянці постаралися – то тут і говорити нічого. Вареного-печеного на будь-який смак, чого тільки душа забажає: куліш, уха, ковбаси і копченості, вареники, пироги, мед, печиво і солодощі, яблука і шашлики (до речі, дуже смачні і за ціною доступні). Бажаючі могли і винця домашнього, калганівочки чи медовухи скуштувати.

Цілі ряди із одягом та взувачкою, сувенірами і художніми ковальськими виробами. Порадували своїми виставками місцеві бібліотеки, музей, школи та школа-інтернат.

А вироби умільців з Будинку дитячої та юнацької творчості можна було не тільки роздивитися, а й придбати. Багато хто купував на згадку оригінальні магнітики на холодильник, віночки та інший корисний дріб’язок.

Пісні, танці і приз з п’ятачком

Ажіотаж викликав розіграш лотереї. Тут уже кому як пощастило: хто пачку чаю виграв, а хто і щось солідніше. Переможцем став місцевий молодий чоловік В’ячеслав Гаркун, якому дістався головний приз – поросятко Олігарх.

Рясно було на кандидатів у народні депутати та обіцянки. Ну тут все ясно – вибори скоро.

Аматори сцени Березнянського Будинку культури підготували аж 33 різноманітні номери. Були і пісні, і навіть східні танці. Ще гостей розважали учасники художньої самодіяльності із Локнистого та Ленінівки, хор ветеранів з Мени, витинали «Березнянські музики». Із власною програмою виступили ансамбль воїнів-афганців із Конотопу «Баграм» та київські артисти. Показували прийоми борці зі столиці, а позмагатися із професійними силачами-ваговиками могли усі бажаючі.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;I should stop playing Starcraft with my buddies too, after all, none of us could ever beat any of those Korean guys with their fingers flying all over the keyboard

The International Federation of Accountants (IFAC) has taken note of the scholarship program, with IFAC CEO Fayez Choudhury commenting, “The academic community has an important role to play in bolstering accounting education, supporting the sustainable development of the profession, and improving the quality of financial reporting and auditing, so we see real benefit in the ambitions of the program to provide opportunities for young academics.michael kors uk stores

But perhaps the long term romance gives

Dakota some structure in her life after it was reported she went to

rehab at the age of 17.mulberry outlet
SeidlitzB.cheap ray bans sunglasses

Коментарі закриті.