Другий регіональний круглий стіл з представленням аналізу передвиборчих програм кандидатів-мажоритарників, які балотуються на Чернігіщині відбувся 20 серпня у Бахмачі.

Як повідомляє “Чернігівський монітор”, цього разу громадські експерти досліджували програми кандидатів по 208 виборчому округу (до складу якого, нагадаємо, входять Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського району.)

Відповідний аналіз був проведений Чернігівською громадською організацією “Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень” на основі офіційних передвиборчих програм партій та кандидатів.

Участь в круглому столі взяли представники політичних партій, кандидати та їх представники, громадські організації, засоби масової інформації.

Тож, за оцінками громадських експертів, у кандидатів переважно домінують констатація проблем та перелік заходів, які вони вважають за потрібне вжити. Лише в одного з 15 кандидатів – самовисуванця Михайла Голиці вказано терміни реалізації заходів. Лише у одного кандидата – кандидата від КПУ Сергія Михна вказані джерела покриття витрат на реалізацію вказаних дій і джерела вирішення озвучених проблем.

Найбільшу кількість задекларованих позицій містить програма кандидата від Партії Наталії Королевської – “Україна – Вперед!” Олександра Пухкала, які є найменш деталізованими з точки зору змістовного наповнення, часових та ресурсних рамок.

Найбільша прив’язка до місцевої проблематики поряд з деталізацією описання присутня в програмах самовисуванців Михайла Голиці та Секели Руслана та кандидата від партії “Україна Майбутнього” Олександра Панькова.

Додамо, що напередодні подібний круглий стіл відбувся в центрі 207 виборчого округу – місті Корюківці, а незабаром такі ж презентації програм кандидатів-мажоритарників відбудуться і в інших центрах виборчих округів Чернігівщини.

Коментарі закриті.