заводДо Всесвітнього дня охорони праці.

Травми отримали 118 осіб, з них 8 – загинули. На момент отримання травми 4 особи перебували в стані алкогольного сп’яніння. Серед потерпілих – 44 жінки. Унаслідок нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, утрачено 5,0 тис. людино-днів, або 42,3 дня в розрахунку на одного потерпілого.

Рівень травматизму, пов’язаного з виробництвом, становив 0,7 особи на 1000 працюючих. З кожної тисячі працюючих чоловіків травму отримав один, а серед жінок коефіцієнт травматизму становив 0,4 випадка, пише Чернігівський Монітор.

Найбільша кількість потерпілих (54,2%) отримала травми через організаційні причини (порушення правил дорожнього руху, невикористання або відсутність засобів індивідуального захисту, порушення технологічного процесу та ін.), 10,2% постраждали через технічні причини (конструктивні недоліки, недосконалість, недостатня надійність засобів виробництва та ін.). Найбільш поширеними видами травм були падіння потерпілого (44,1%), та ушкодження в результаті дії предметів і деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються (16,1%).

Крім того, 33 особи, з яких 7 загинули, були травмовані на підприємствах у результаті причин, не пов’язаних із виробництвом (захворювання, алкогольне отруєння тощо).

Протягом року потерпілим від нещасних випадків, включаючи членів сімей та утриманців померлих, за рахунок коштів підприємств нараховано 257 тис.грн. на відшкодування заподіяної шкоди, з яких 23,1% – нарахування за п’ять перших днів за листками непрацездатності.

Коментарі закриті.