Екс-прем’єр Юлія Тимошенко виступає за якнайшвидше проведення парламентських виборів.

Про це вона сказала в ефірі програми “Шустер Live” у п’ятницю ввечері.

“Що стосується дострокових парламентських виборів: цей, Господи прости, гадючник чим скоріше, тим краще, і на новий треба міняти однозначно. Тому що те, що там відбувається, парламентом не можна назвати”, – заявила політик.

Вона також прокоментувала  інцидент, що стався у вівторок, коли депутати від “Свободи” силою змусили написати заяву про відставку тимчасового керівника НТКУ Олександра Пантелеймонова.

“Я категорично засуджую таку поведінку. Категорично засуджую будь-яке насилля. І тим паче таке грубе, і тим паче під відеозапис. Для мене це нічим не відрізняється від того насилля, яке чинили над нашими хлопцями на Майдані (очевидно йдеться про випадки, коли силовики знущалися над протестувальниками). Це все треба припиняти”, – заявила Тимошенко.

Водночас вона зауважила, що такий радикалізм може бути викликаний “крайньою несправедливістю” і є реакцією “на непрофесійну, іноді аморальну роботу, в тому числі політиків і представників влади”.

“Радикалізм, а іноді і тероризм як відповідь на несправедливість – це провина людей, які створюють правила життя і породжують такі явища. І тоді іншого шляху у людей не залишається. Не заганяйте людей в глухий кут”, – сказала вона.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;In life Roy was a fun loving husband, father and grandfather who had a passion for a good game of cards with friends and family”So he was uncomfortable and he couldn’t catch his breath in normal fashion, so he could play a play, but he didn’t know if he could play a sequence.borse gucci outlet
The car picks up speed and blasts through a red light, narrowly missing the cross traffic.mcm backpack
In fact, her defining moment so far might just be the cringe inducing crash onto her hip when she was bodychecked near the sideline late in Monday’s 1 1 draw with the Netherlands.prada outlet

was one of the three most exciting volleyball games I ever seen at the college or university level, he said after joining a packed house of 700 to celebrate the victory over a rival with a polished reputation as top notchers.mcm bags for sale
3 to Ali, 80.prada wallet

Коментарі закриті.