зоопаркНещодавно стартувала нова кампанія Менського зоопарку. Очільники закладу запросиои всих охочих та небайдужих громадян міста взяти участь у програмі опіки над тваринами.

Мета програми –  відродити у людей почуття турботи про братів наших менших, зробити опіку над ними справою кожного. Керівники зоопарку мають надію, що співпраця з мешканцями міста допоможить їм поліпшити і збагатити умови утримання та харчування тварин на утриманні. Окрім цього повинен підвищитись і рівень їх ветеринарного обслуговування. В свою чергу опікуни зможуть отримати чудову можливість зробити свій внесок в покращення умов існування мешканців живої природи, відчути причетність до життя зоопарку, а також побачити  результати своїх старань, пише “Чернігів-online“.

Опіка над тваринами передбачає собою надання безповоротної фінансової допомоги конкретній тварині. При цьому між опікуном і зоопарком підписується договір. Розрахунок коштів грунтується на вартості добового раціону харчування конкретного виду тварин. У додатках можна ознайомитися і вибрати тварину «до душі».

Акція надає можливість будь-якій організації або ж людині стати учасником доброї справи, опікуном тварини з колекції Менського зоопарку.

Висвітлення добродійного заходу є своєрідним PR-ходом у рекламуванні будь-якої організації. Організатори акції впевнені, що вчинення добрих справ позитивно позначиться на іміджі організації або людини, окрім того принесе безліч приємних моментів від спілкування зі своїми підопічними.

Власнику почесного звання опікуна надаються такі переваги:

1. Опікуну тварини або кылькох тварин видається іменний сертифікат, який підтверджує опікунство над твариною;

2. На вольєрі тварини буде розміщено табличку з назвою фірми, підприємства або імені опікуна;

3. Опікун зможе вибрати ім’я новонародженим тваринам;

4. Розповісти про свою благодійну роботу у засобах масової інформації та ін.

Коментарі закриті.