У Мені відбувся турнір з вільної боротьбиМинулої суботи, 16 лютого, юні спортсмени області змагалися у відкритому турнірі з вільної боротьби, присвяченому пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Спортивний зал стадіону «Колос» зустрів рівно сотню борців з Менського, Сосницького та Щорського районів, а також Чернігова і Ніжина.

Змагалися юнаки 2000 року народження та молодші.

Учасників змагань привітали представники Менської територіальної організації воїнів-афганців Микола Пустовойт, Анатолій Роговий, Петро Баглай та Ігор Василенко.

У ході п’ятигодинних змагань визначилися 16 переможців у різних вагових категоріях. Шість золотих медалей вибороли менські спортсмени: Ярослав Аксьоненко з Жовтневого та жителі райцентру Дмитро Дорошенко, Антон Ілляшик, Валентин Василенко і Олександр Романець. В активі нашої команди також два «срібла» і п’ять бронзових відзнак.

Почесні гості турніру воїни-афганці нагородили лідерів змагань призами та вимпелами. Почесну грамоту за волю до перемоги отримав менянин Олександр Санніков, а за найкращу техніку виконання – щорсівець. Також, жительку Щорсу Анастасію (до речі, єдину представницю прекрасної статі серед спортсменів-борців) було відзначено в номінації «Наймолодший учасник змагань».

 

Коментарі закриті.