На честь вшанування бійців, загиблих під час проведення АТО, днями в Чернігівському ліцеї № 32 було проведено турнір з футзалу «Volnovakha cup – 2016». В змаганнях взяли участь команди «АКС», «ФАНТОМ», «ГО ЩИТ 41», «СПРАВЕДЛИВІСТЬ» та «ТАВРІЯ». Серед учасників були представники Головного управління ДФС у Чернігівській області.
Відкрили захід урочисто. Найпочесніше місце займали родини зигиблих бійців. Після вітального слова, всі бажаючі мали змогу висловити слова шани до полеглих патріотів.
-Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув захищаючи Україну. Адже людина вмирає не тоді, коли перестає битися серце, а коли про неї забувають, -говорили виступаючі.
Учасників заходу очікували відзнаки пам’яті полковника внутрішньої безпеки Донецької залізниці Тернового Дмитра Олександровича (колишнього працівника фіскальної служби області) та випускника ЗОШ №32 – солдата, санітарного інструктора 8-го окремого полку спеціального призначення Бушніна Євгена Валерійовича.
Турнір розпочався з хвилини мовчання та був проведений за круговою схемою, тобто всі команди зіграли між собою. Це зумовило напругу в кожному матчі.
В підсумку, золоті нагороди та головний приз змагань, часи від Чернігівської обласної федерації футболу, виборола команда «ТАВРІЯ», в складі якої грали військовослужбовці з частини, яка тимчасово передислокована з АР Крим.
Срібні медалі дісталися волонтерам з команди «СПРАВЕДЛИВІСТЬ».
А бронзу, виборола команда «ФАНТОМ», в складі якої, своєю впевненою грою відзначився воротар Віктор Крупка – боєць батальйону Фантом.
Не залишились без подарунків і діти загиблих бійців: Єгор Костенко з родини Тернового Дмитра Олександровича та Ростислав Приз з родини Бушніна Євгена Валерійовича. Від футболістів та ініціаторів заходу дітям бійців були вручені фірмові шарфи ФК “Шахтар” (м.Донецьк) та фірмові м’ячі ФК “Десна” (м.Чернігів) з автографами футболістів.

Коментарі закриті.