Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати по мажоритарних виборчих округах. Серед них є і претенденти на депутатські крісла, що балотуються за виборчим округом №208, до якого нинішньої виборчої кампанії входить і Менський район.

За інформацією “Чернігівського монітора”, кандидатами в нардепи по одномандантому виборчому округу №208 зареєстровані:

Данько Григорій Володимирович, народився 25 жовтня 1956 року в місті Бахмач Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту, Національний університет фізичного виховання і спорту України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Ходос Людмила Вікторівна, народилася 1 листопада 1969 року в селі Бишів Макарівського району Київської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник юридичного відділу, Банкнотно-монетний двір Національного банку України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Коментарі закриті.