У Києві відбулася презентація роботи камер відеоспостереження, що працюватимуть на усіх виборчих дільницях під час виборів, повідомляє “Українська правда”.

“Ця система дозволить підвищити рівень довіри суспільства до результатів виборів народних депутатів”, – сказав член ЦВК Михайло Охендовський.

За його словами, кожен виборець, який цікавиться виборами зможе не виходячи з дому “слідкувати за процесом голосування, а в майбутньому за необхідності прослідкувати за процесом підрахунку голосів”.

За словами технічного фахівця генпідрядника впровадження систем відеомоніторингу – компанії Sitronics Владислава Нама, відеотрансляція з дільниць буде вестися упродовж усього часу голосування, а під час підрахунку голосів камери будуть записувати те, що відбувається, але не будуть транслювати це відео в інтернет.

17 жовтня системи відеоспостереження на виборчих дільницях почнуть працювати в дослідно-промисловому режимі експлуатації.

Як повідомлялося раніше, загальна вартість проекту оцінюється у 993,6 мільйона гривень, які виділяються з державного бюджету.

Коментарі закриті.