Для громадян, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці та потребують соціального захисту, районним центром зайнятості проведено День відкритих дверей, який відвідали 54 учасники.

Розпочався захід з екскурсії по центру зайнятості, яку провела головний спеціаліст Тетяна Полтарак. Вона розповіла присутнім про послуги, які надає служба зайнятості. Зокрема, присутні ознайомились з інформацією про професії та вакансії, актуальні на ринку праці Менського району, про пошук вакансій за допомогою інтернет-ресурсів. Учасники заходу були ознайомлені з описами професій, паспортами підприємств району, довідниками навчальних закладів області та України та іншою інформацією, переглянули відеофільми про послуги служби зайнятості. Усі бажаючі отримали консультацію юрисконсульта.

У рамках Дня відкритих дверей були проведені семінар для безробітних з техніки пошуку роботи «Використовуй власний досвід» та семінар для окремих категорій громадян, у тому числі за участю інвалідів.

Далі відбулося засідання «круглого столу», присвячене проблемі працевлаштування осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій. У ньому взяли участь представники роботодавців: ск «Лан», філії «Менський сир» ППКФ «Прометей», ТОВ «Феськівське», ПП «Агро Перше Травня» та інші.

Відкрила засідання «круглого столу» директор районного центру зайнятості Тамара Кот. Вона відзначила роль та місце державної служби зайнятості у сприянні працевлаштуванню соціально вразливих категорій населення.
Потім відбулася презентація послуг служби зайнятості. Зокрема, було надано інформацію для роботодавців про умови надання дотації для працевлаштування неконкурентноспроможних на ринку праці громадян, можливості створення першого робочого місця для молоді, яка закінчила навчальні заклади.

Районний центр зайнятості постійно приділяє велику увагу працевлаштуванню громадян, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. Зокрема, за шість місяців 2012 року центром зайнятості працевлаштовані 54 особи, які потребують соціального захисту.

Служба зайнятості використовує різні методи та форми роботи в цьому напрямку: надає дотації роботодавцям на створення додаткових робочих місць, пропонує безробітним професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, організовує участь в оплачуваних громадських роботах тощо. А ще – тісно співпрацює з громадськими організаціями, роботодавцями та місцевими органами влади. Таким чином, об’єднавши зусилля служби зайнятості та роботодавців, можна забезпечити працевлаштування незайнятих громадян, які потребують соціального захисту.

Коментарі закриті.