Служба зайнятості пропонує ваучери на навчанняЩоб допомогти школярам у виборі майбутнього професійного шляху, Менський районний центр зайнятості щороку проводить виїзні акції для учнівської молоді, яка відпочиває в літніх таборах. Зокрема, 18 червня такий захід відбувся для учнів, які відпочивають в дитячому закладі санаторного типу «Остреч».

Про це повідомив Сергій Дяченко, головний спеціаліст РЦЗ.

Під час заходу учні ознайомились з послугами, які надає служба зайнятості, професіями, актуальними на ринку праці Менщини, поняттям профорієнтації. Школярі дізналися про формулу вибору професії «Хочу-Можу-Треба», про наслідки, до яких призводить правильний чи невірний вибір професії. Бажаючі отримали можливість пройти профдіагностичне тестування.

Потім учні взяли активну участь у профорієнтаційних іграх та конкурсах. Традиційно великий інтерес викликав конкурс малюнків на асфальті «Професія моєї мрії». В конкурсах «Професія на букву» та «Най-Най» учні продемонстрували знання багатьох професій.

Також жвавий інтерес викликав конкурс «Емблема професії», під час якого команди-учасниці створили на ватмані за допомогою звичайних фломастерів справжні твори мистецтва.

Під час виконання вправи «Ланцюжок професій» учні переконались, наскільки багато представників різних професій повинні сумлінно виконувати свою роботу, щоб у нас на столі були такі звичні нам продукти як хліб та молоко.

Переможці та найактивніші учасники конкурсів отримали дипломи та подарунки.

Коментарі закриті.