Районний центр зайнятості запрошує на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Головне завдання центру – надання освітніх послуг громадянам, допомога їм в опануванні робітничими професіями та новими спеціальностями для успішного працевлаштування.

Професійне навчання орієнтоване на отримання слухачами практичних знань. Для забезпечення якісного та ефективного навчання у центрі облаштовані виробничі майстерні, лабораторії та навчальні кабінети із сучасним обладнанням та устаткуванням.

Харківський центр здійснює професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації за багатьма затребуваними професіями. Зокрема: токар, фрезерувальник, слюсар-ремонтник, кухар, оператор комп’ютерного набору, швачка, кравець, в’язальник трикотажних виробів та полотна, перукар (перукар-модельєр), манікюрник, педикюрник, косметик, візажист, оператор верстатів з програмним керуванням та інші.

Після завершення навчання слухачі отримають свідоцтво державного зразка. Для безробітних навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За більш детальною інформацією звертайтеся до районного центру зай­нятості за адресою: м. Мена, вул. Червона площа, 1-а, тел. 2-16-79.

Коментарі закриті.