Центр зайнятості надаватиме консультціїВідповідно до ч. 1 статті 27 Закону України «Про зайнятість населення» для стимулювання самозайнятості населення, підприємницької ініціативи та з метою удосконалення системи інформаційного та консультаційного обслуговування осіб, які звернулися до центрів зайнятості з питань організації та провадження підприємницької діяльності, Міністерством соціальної політики затверджено «Порядок забезпечення надання територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності», який набув чинності 2 квітня 2013 року.

Консультацію, яка полягає у безоплатному наданні інформації з питань організації та провадження підприємницької діяльності, може отримати будь-яка особа, котра звернулася до територіального органу із заявою про надання такої послуги.

До консультацій

залучатимуться представники органів державної влади, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва.

Індивідуальні консультації надаватимуться відповідальними спеціалістами органів державної влади на особистому прийомі, зокрема і в приміщенні центру зайнятості, в письмовій формі, в телефонному режимі та з використанням електронних засобів.

Консультації надаватимуться з питань:

– законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання;

– ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності;

– податкового законодавства;

– відкриття рахунків у банківських установах;

– пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин;

– оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності;

– отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги;

– з інших питань, що стосуються організації та провадження підприємницької діяльності.

Консультації надаватимуться з дотриманням вимог Законів України «Про засади запобігання та протидії корупції» та «Про захист персональних даних».

Коментарі закриті.