Громадська організація Центр «Доброчин» запрошує громадських активістів для участі у навчальному тренінгу «Громадська експертиза – ефективний інструмент громадського контролю», який відбудеться  8 – 9 вересня 2010 р. в м. Чернігові.

До участі запрошуються представники органів громадського суспільства (ОГС), які поширюють свою діяльність на територіях Менського, Ріпкинського, Городнянського, Чернігівського районів та м. Чернігова. Мета заходу – навчити активних представників ОГС ефективному використанню громадської експертизи з метою оцінки діяльності органів виконавчої влади.

Учасникам заходу забезпечується проживання, харчування, відшкодування плати за про- їзд. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі у тренінгу претендентам необхідно надіслати заповнену анкету на адресу електронної пошти Центру «Доброчин»: Dobrochyn@cn.relc.com та pravoch@meta.ua з поміткою «Тренінг» до 13 серпня 2010 року включно. Контактна особа – Олена Короїд.

Анкету також можна отримати на Інтернет-сторінці www.dobrochyn.org.ua в розділі «Публікація, аналітика».
Запрошення для участі у тренінгу будуть     надіслані не пізніше 20.08.2010 р.

Тренінг відбуватиметься в рамках проекту «Зробимо діяльність органів виконавчої влади підзвітною та прозорою», що реалізується Центром «Доброчин» за підтримки Фонду Регіонального Співробітництва Чорного моря, проекту Фонду Маршала (США).

Коментарі закриті.