У березні 2012 року відбудеться пробне тестування для тих, хто вступатиме до вишів. Проводиться воно з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, із тестовими технологіями, можливістю адаптуватися до умов тестування, повідомляє відділ освіти РДА.

Пробне тестування з української мови та літератури, іноземної мови, біології, фізики та всесвітньої історії відбудеться 24 березня 2012 року. З історії України, математики, географії, хімії, російської мови – 31 березня 2012 року.

Зареєструватися на пробне тестування можна лише через інтернет з 1 до 30 листопада 2011 року. Реєструватися учасники мають особисто.

Для проходження пробного тестування у Чернігівській області необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти – www.kievtest.org.ua

Вартість участі з одного предмета – 84 гривні. Допуск на пункти пробного тестування буде здійснюватися за наявності квитанції про сплату вартості послуг, запрошення (реєстраційної картки), паспорта або свідоцтва про народження.

У разі неявки учасника на пробне тестування з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються.

Учасник, який не зміг пройти пробне тестування, матиме можливість протягом трьох днів отримати на пункті пробного тестування комплект тестових матеріалів.

Результати пробного тестування визначаються учасником самостійно після виконання всіх завдань. Для цього учасник тестування після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, отримає листівку «Як визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання з предмета» та правильні відповіді.
З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти www.kievtest.org.ua

Коментарі закриті.