У приміщенні Менської районної ради 22 грудня було проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету спільно з постійною комісією Менської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, соціального захисту та підприємництва.

В засіданні взяли участь голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, Менський міський голова Геннадій Примаков, голови постійних комісій районної ради.

На порядку денному засідання було питання щодо фінансування міських дошкільних навчальних закладів у наступному 2017 році. Дане питання вже протягом певного проміжку часу є дискусійним. Сьогодні депутати районної та міської рад здійснювали пошуки компромісу щодо його вирішення.

В результаті тривалого обговорення постійною комісією районної ради з питань бюджету було прийнято рішення рекомендувати районній державній адміністрації доопрацювати проект районного бюджету на 2017 рік в частині встановлення трансферту Менській міській раді для консолідованої участі у фінансуванні дошкільних навчальних закладів у розмірі 2,5 млн. грн. протягом 6 місяців 2017 року.

Коментарі закриті.