kukovyhci

Фото дивіться ТУТ.

Минулої суботи у Куковичах відбулося велике мистецьке свято з нагоди 15-річчя зразкового дитячого танцювального колективу.

Виступ «Калиноньки», який тривав близько трьох годин, сприйнявся глядачем на одному диханні. Квіти, подарунки, щирі оплески були не тільки від односельців, а й від колишніх учасників колективу, які вже стали професіоналами у танцювальному жанрі і прибули на свято, аби вклонитися і подякувати невтомному керівнику  «Калиноньки» Галині Фесюн.

Незважаючи на гарячу весняну пору та дощову негоду, сільський Будинок культури був ущерть переповнений. Прийшли як місцеві глядачі та шанувальники танцювального жанру, так і гості. Прибули на святковий концерт «Калиноньки», яка цього ж таки дня захищала і підтверджувала звання зразкового, провідні хореографи Чернігова та Києва.

Як і завжди, куковицькі танцівники виступили на високому мистецькому рівні. У програмі були номери, які полюбилися глядачеві і стали візитівкою колективу. Побачили глядачі й презентацію нових танців, зокрема, щирі оплески дісталися виконавцям тематичного номера, приуроченого 65-річчю Великої Перемоги.

То правду кажуть, що у Куковичах танцює вся школа. Три групи колективу – старша, середня і молодша – ледь вмістилися на святковій сцені під час фінального акорду.

На урочистостях звучали слова вдячності ск «Куковицький», місцевій школі, працівникам сільського побуткомбінату і місцевій владі, які всіляко підтримують юних танцюристів.

Вітали музикою, танцями і піснями «Калиноньку» зразковий дитячий духовий колектив з Киселівки, танцювальний ансамбль «Олена» з Городні, пісенний дует «Родовід» з Кукович, вихованці Менської дитячої музичної школи, солісти місцевого Будинку культури.

«Калиноньку» привітали заслужений працівник культури України Григорій Воронов, викладач Київського педуніверситету ім. Драгоманова Юрій Тарасов, головний хореограф Чернігівського філармонійного центру фестивалів і концертних програм Людмила Джима та інші.

Коментарі закриті.