За минулий тиждень Менським райвідділом внутрішніх справ було розкрито одну крадіжку майна та один факт спричинення тілесних ушкоджень.

Про це повідомив начальник Менського районного відділу УМВС України підполковник міліції Юрій Білик.

На автодорогах району зареєстровано одну дорожньо-транспортну пригоду без потерпілих.

Дільничними інспекторами райвідділу притягнуто до адміністративної відповідальності дев’ять осіб: сім – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, по одному – за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення і за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення.

Співробітниками ВДАІ за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано трьох водіїв, складено 13 адміністративних протоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

19.05.2014 року надійшло повідомлення від жительки с. Киселівка про те, що колишній чоловік розбив шибку у вікні її будинку.

19.05.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернулась жителька смт Березна з діагнозом: ЗЧМТ, гематома голови, алкогольне сп’яніння.

У ніч на 20.05.2014 року троє жителів м. Мена намагалися вчинити крадіжку одинадцяти мішків ячменю з території Менського хлібоприймального підприємства, але були затримані охороною даного підприємства. По даному факту відкрито кримінальне провадження.

21.05.2014 року надійшло повідомлення від жительки с. Блистова про те, що чоловік зловживає спиртними напоями та вчиняє сварки.

21.05.2014 року надійшло повідомлення від жителя м. Мена про те, що вночі з подвір’я його господарства зникло два велосипеди.

21.05.2014 року невідома особа пошкодила двері в будинку жителя смт Березна.

23.05.2014 року надійшло повідомлення від жителя с. Дягова про те, що він виявив пробиті два колеса на власному тракторі МТЗ-80, який стояв біля двору.

23.05.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель с. Осьмаки з діагнозом: забій м’яких тканей голови, алкогольне сп’яніння.

23.05.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель м. Мена з діагнозом: зсадина правого плеча, гомілки, стегна.

23.05.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель м. Мена з діагнозом: рвана рана потиличної ділянки голови, алкогольне сп’яніння.

24.05.2014 року надійшло повідомлення від жительки с. Волосківці про те, що вона виявила пошкоджене віконне скло та розкидані речі у нежилому будинку в с. Волосківці.

24.05.2014 року надійшло повідомлення від жителя смт Макошине про те, що після розпивання спиртних напоїв в барі він виявив відсутність барсетки, в якій знаходився мобільний телефон марки LG.

24.05.2014 року біля с. Волосківці сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

19.05.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернулась жителька с. Блистова з діагнозом: забійна рана потиличної ділянки голови. Дані тілесні ушкодження отримала в ході сварки з чоловіком.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;As long as you get athletic kids with a lot of speed, you can’t get enough of those guys

Exercise makes people sneeze.Baskets Pas Cher
was the banking capital of Canada and greystone mansions lined Dorchester St.hollister online

“We know how to play big games.mcm purses
In the bigger picture, if guys aren’t going to defend these are guys who have shown in the past they can do it the coach has to take measures to deal with that.mulberry outlet uk
The two had about $40,000 in credit card debt and a $2,580 payment was due to the Internal Revenue Service the day after Kristine died.mcm bookbag
The Broncos must trim their roster to 53 players by Saturday afternoon.mulberry outlet uk

Reste quelques problèmes encore non résolus pour construire une rémunération classique de la production, comme le signale une récente analyse de Cnet News.prada glasses
mcm backpack for sale

Коментарі закриті.