images Троє дітей, за станом на 31 липня, перебувають на стаціонарному лікуванні з діагнозом “менінгіт” в інфекційному відділенні Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Про це «Високому Валу» повідомив працівник інфекційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні.

“Хворим надається комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до наказів і протоколами Мінздраву України”, – сказав він.

За словами виконуючого обов’язки інфекційного відділення, був випадок захворювання серозним менінгітом, але дитину вилікували і виписали. Але у дітей, які знаходяться у відділенні інша форма менінгіту.

Лікар не повідомив іншої інформації.

За словами представника інфекційного відділення Чернігівської міської лікарні №2, зараз у відділенні нема хворих на менінгіт.

«Серед дорослих у нас хворих у відділенні нема», – сказала лікар.

Вона додала, що упродовж кількох років серед дорослих ситуація стабільна – нема спалахів цієї хвороби.

Як повідомляло Міністерство охорони здоров’я відомства, з початку 2013 року на шести адміністративних територіях Львівської області зареєстровано 42 випадку захворювання серозним менінгітом, у тому числі 20 серед дітей.

Всі випадки не зв’язані між собою.

Нагадаємо, Мінздрав не вважає ситуацію з менінгітом, загрозливою, оскільки, відповідно до епідеміологічного моніторингу він щорічно реєструється в Україні від десятків до кількох сотень випадків.

Коментарі закриті.