У ювілейний, двадцятий тур відкритої першості району з футболу справжнє свято собі та своїм вболівальникам влаштували футболісти Кукович, забивши шість «сухих» голів у ворота менської «Юності», яка ще недавно була в числі лідерів. Криза в молодій менській команді триває – на гру її гравці прибули із запізненням, і від технічної поразки їх врятувала лише добра воля приймаючої сторони.

Найскандальнішої грою туру видалася зустріч у Кудрівці, де місцева команда приймала менський «Темп». Боротьба на полі перейшла з чисто спортивної площини у з’ясування стосунків і відверту грубість. Видалення гравця «Кудрівки» кардинально змінило хід гри – господарі, які вели до того моменту, поступилися з рахунком 2:3. Робота арбітра викликала чимало нарікань приймаючої сторони.

На жаль, продовжує не виїжджати на гостьові поєдинки «Величківка», ризикуючи тим самим бути виключеною з чемпіонату. Менський «Кооператор» отримав свої три очки без бою, так і не дочекавшись гостей.

У Мені відбулася всього одна гра, зате яка! Рідко кому вдається щось протиставити флагману менського футболу останніх років «Авангарду», та ще й у нього вдома. Але новачок сезону – стольненське «Торнадо» – виявилося міцним горішком! На численні атаки господарів поля гості змогли відповісти своїми контраргументами, грамотно вибудувавши гру в захисті. У підсумку – 1:0 на користь «Авангарду», це може вважатися цілком задовільним результатом для дебютантів першості.

Таким же результатом завершився виїзд в Жовтневе «Синявка», от тільки перемогу в цьому випадку святкували не господарі, а гості.

«Дягова» вела з мінімальною перевагою у виїзній грі з величківським «Шансом» після першого тайму. Проте на більше гостей не вистачило – в другій половині матчу в їхніх воротах побувало три м’ячі. Після цієї перемоги у «Шансу» з’явилася реальна можливість пробитися до десятки кращих команд першості.

Центральний матч туру відбувся в Макошине між місцевою командою (третє місце у турнірній таблиці) і командою «Березна» (друге місце). 4:1 – впевнена перемога господарів, які продовжують бій за срібні медалі. А команда Березни вже в наступному турі буде приймати «Авангард» в одному з найважливіших матчів всього чемпіонату. Березенці, які відстають на шість очок від лідера, отримають один з останніх шансів довести обґрунтованість своїх претензій на чемпіонство.

У розіграші обласної першості з футболу ФК «Мена» за тур до закінчення змагань забезпечила собі перше місце в Північній зоні. Наша команда вийшла у фінальний турнір, де розіграє медалі першої ліги з командами Коропа, Варви та Анисова. Найближча гра відбудеться на менського стадіоні «Колос» завтра, 2 жовтня. В гості до нас приїжджає команда Варви.

За інформацією учасників онлайн-групи «Менський футбол».

Коментарі закриті.