Фото з архіву команди.

Футбольна команда «Торнадо» з’явилася у Стольному ще у 1997 році. Проте, погравши три роки, пішла на тривалу перерву. І ось, у цьому році – знову зібралася і завоювала третє місце на першості району.

Слово організатора команди Дмитра Назарука:

– Хочу подякувати усім командам нашого чемпіонату за наданий нам вступний іспит. Завдяки самовіддачі та фізичній витривалості ми опередили такі топ-команди як «Макошине», «Темп», «Куковичі», «Синявка», «Кудрівка» і «Кооператор». Наш другий тайм, напевно, пам’ятає багато команд (саме в другому таймі «Торнадо» найчастіше виборював перемогу – ред..).

«Авангард» і «Березна» – це безспірно кращі команди району, рівня яких ми постараємося досягнути.

Не викликає поваги команда Дягови, яка не по спортивному, без бою «злила» останню гру «Темпу» – нашому основному супернику у боротьбі за бронзу.

«Торнадо» аплодує усім футболістам, а також усім уболівальникам, які підтримували свої команди.

Висловлюю слова величезної вдячності від імені футболістів «Торнадо» нашим уболівальникам, які безспірно являються найяскравішими і найвірнішими вболівальниками чемпіонату. Ваша підтримка вселяла в нас упевненість і надавала сил. Лише разом з вами ми крутимо на стадіоні справжнє торнадо. Низький уклін вам і за те, що залишалися вірними нам після невдач.

Дякуємо і тим нашим односельчанам, хто не бував на стадіоні, але з нетерпінням чекав щосуботи «Наше слово», щоб подивитися спортивну рубрику і порадіти за успіхи своєї команди.

Хочу з упевненістю сказати, що не тільки футболісти нашої команди, а усі ми – столенці – бронзові призери.

Вірте у свою команду, любіть футбол, він об’єднує.

Коментарі закриті.