На Чернігівщині ще є випадки безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Такі бізнесмени податки не сплачують, а отже і втрачає бюджет.

Протягом минулого року фахівці відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернігівській області виявили 28 фактів безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на суму більше мільйона гривень. З початку цього року у Чернігові також виявлені 1 випадок безліцензійної торгівлі алкогольнми напоями та 2 випадки – безліцензійної торгівлі тютюновими виробами.

Штрафна фінансова санкція за таке порушення – від 17 тисяч гривень. Отже, торгувати без ліцензії алкоголем та цигарками обійдеться надто дорого. В цьому можна переконатися, відкривши статтю ст. 17 Закону України від 19 грудня 1995 року №481-95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» (із змінами та доповненнями). Висновки очевидні – не варто ризикувати.

Розраховувати порушникам, що якось минеться не варто. Адже протягом минулого року за результатами перевірок співробітники оперативного управління склали 48 протоколів про адміністративні правопорушення у сфері обігу підакцизної продукції.

Триває операція «Акциз-2016». А відтак, у порушників немає жодних шансів не потрапити в поле зору фахівців контролюючих структур та уникнути відповідальності.
Єдине правильне рішення – своєчасно отримати ліцензію і вести бізнес у правовому полі.

Нині в області діють 2820 ліцензій на алкогольні напої та 2106 – на тютюнові вироби. З них у цьому році видано 401 ліцензію на торгівлю алкогольними напоями та 318 – тютюновими виробами.

Коментарі закриті.