Тоталітарна система знищила Радянський Союз і продовжує нищити Україну.

Суть її проста – населення обирає добрих панів, котрі обіцяють турбуватися про населення. Але в межах тоталітарного мислення і тоталітарної системи для цього добрим панам потрібна вся повнота влади, котру вони прагнуть забезпечити будь-якими способами. Звісно ж, беручи за приклад відоме: «Разрушим до основанья, а затем…».

Про те, що робити потім, ніхто з добрих панів не думає, адже спочатку потрібно забезпечити найголовніше – здобути всю повноту влади. От і працює вертикаль тоталітарної системи на забезпечення керованості всім і вся.

Як це робиться? Автор даних рядків добре пам’ятає висловлювання керівника організації на свою адресу: «Нам умных не нужно, нам нужны управляемые!». Сказано це було ще за часів будівництва, під проводом ЦК КПРС, недорозвинутого соціалізму. На жаль, з того часу нічого не змінилося.

Працював Петро Тищенко викладачем музичної школи, директором котрої Віталій Москальский.  І все б добре, та призначили його завідуючим районним відділом культури.

І почалося… Дійшло до догани директору музичної школи за відвідини лікаря, котру районний суд відмінив. Громадська рада багато разів збиралася для аналізу діяльності районного відділу культури, ось один з матеріалів:

Засідання комісії Громадської ради по вивченню ситуації в районному відділі культури.

Домовилися дати час завідуючому районним відділом культури для забезпечення ефективної роботи відділу.

Але, як бачимо, нічого на краще не змінилося – прагнення притиснути, загнати директора школи і викладацький колектив в глухий кут адміністративного всевладдя не припиняється.

Але потроху ця руйнівна система починає давати збої. То суд відмінить абсурдне рішення, то депутати стануть на захист інтересів людей, котрим потрібна якісна робота музичної школи, а не керованість заради всевладдя чиновників.

Тоталітарна система давно прогнила і потроху відступає перед активною суспільною позицією відповідальних громадян і їх прагнення навести порядок спочатку в своєму місті, а потім і в країні.

Коментарі закриті.