терреформаНезважаючи на заголовок, автору цікава не територіальна реформа, а розвиток суспільства і держави від пострадянської потворності до сучасного рівня.

Коротко нинішній суспільний устрій можна описати так. Спочатку населення обирає тих, хто має будувати оте саме суспільство і державу. Обирає бездумно, за гречку і локшину на вуха. Потім обранці починають робити щось таке, що зрозуміти неможливо. Але наслідки завжди одні – збільшення особистих статків обранців і руйнація України та життя українців.

Чому такий абсурд є можливим? Автор відповідає – через бездумність українців. І знову питання: а може, нам все-таки поталанить, може, почнемо думати? І що для того потрібно? До якої межі мають погіршити ситуацію в Україні обранці, щоб люди замість довіряти їм почали шукати корисні для суспільства рішення та реалізовувати їх?

Бездумність дуже дорого коштує. Треба було довести Україну до стану війни, щоб нарешті українці почали розуміти – пишатися перемогою одного тоталітаризму над іншим 70 років тому є дуже шкідливим абсурдом. Сьогодні ж, замість розвитку громад і їх здатності наводити лад на своїх територіях і в державі, обранці зайнялися тим, чим мавпа займалася у відомій байці Крилова “Квартет”. В нинішньому вигляді територіальна реформа руйнівна для України.

Що робити? Думати. І приймати такі рішення, котрі сприятимуть покращенню. Так думати, так формулювати прийняті рішення, щоб кожному мешканцю району вони і користь від них були зрозумілі.

Даний матеріал об’єднує три частини. Перша – нарада від 12 травня, друга – інтерв’ю під час Троїцького ярмарку, третя – обговорення територіальної реформи під час колегії РДА 4 червня. Переглядаючи їх, користувачі сайту “Нашого слова” побачать, як представники територіальних громад все менше схильні бути сірою масою та пристосовуватися до обставин, як вони все більше стають схожими на розумних людей, здатних стати справжніми господарями своєї землі і долі. Важливо, що керівники району сприяють цьому процесу.

Творення майбутньої успішної України відбувається не десь там в київських кабінетах, воно твориться тут і сьогодні, спочатку в людській свідомості, а потім і в реаліях життя. Ось такі от підстави для оптимізму. Прошу до перегляду:

12 травня 2015 року.

31 травня 2015 року.

4 червня 2015 року.

 

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;They needed a little bit of parental regulation to nudge them toward just the right kind of freedomThe men ignored us, but the women stared at me aggressively, almost angrily as we walked in.michael kors bags uk

There are currently 10 fellows studying at McGill three Jordanians, three Palestinians and four Israelis.ceinture hermes
He is easily the team leading receiver by yardage with 696 yards and five TDs.portafoglio gucci
view of the conflict in Gaza

Ziad Amra gave me his take the other night on the tragedy in Gaza.portafoglio gucci

Fist off, hunt around for a CPU and RAM, (watching the delivery costs) then see what they have to offer, the mobo is the next important thing (loads of views on mobo’s on here)

the grpahics card and hard drive will fill the rest of the budget,

its christmas, chuck in a few extra bucks in needs be.hollister outlet
His wife, onetime Playboy Playmate, actress and comedienne Jenny McCarthy, was among the crowd opening night of the tour.cheap ray ban glasses

Коментарі закриті.