Радіємо теплу. У вівторок у Сімферополі було +27, із Одеси мені сестра телефонує: «Ми у футболках ходимо, дивина!»

А нам, простим українцям, і на руку такі вибрики природи. Адже є можливість реально заощадити на опаленні. Бо, підрахувавши перші платежі у нинішньому опалювальному сезоні  за спожитий газ, народ тільки присвиснув. Дехто й так економить, практично не включає котли і тепло вдягається. Але коли в хаті маленькі діти – не до економії. Тож радійте теплу!

Метеорологи, до речі, прогнозують, що кінець першої декади листопада матиме весняний характер. По всій Україні стоятиме тепла і суха погода, яка радше нагадуватиме середину весни, аніж пізню осінь.
Тож грійтеся, поки є нагода.  Бо метеорологи припускають, що зима 2010 – 2011 років може стати однією з найсуворіших у Європі за останнє тисячоліття. Причину вони вбачають у згасанні теплої атлантичної течії Гольфстрім, яка припинила доносити тепло до Європи, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на InterRight.

А ось ще одна новина, яка погріла на цьому тижні: допомогу при народженні дитини пообіцяли збільшити. Президент пропонує підвищити державну допомогу при народженні однієї дитини до 25 тисяч гривень, при народженні другої – до 50 тисяч гривень, третьої і наступних  дітей – аж до 100 тисяч гривень!

Законопроектом також збільшуються терміни, впродовж яких виплачується матеріальна допомога: для першої дитини – з одного до двох років, для другої дитини – з двох до чотирьох років і третьої – з трьох до шести років.

Відбулися вибори – людей гріє вогник надії, що наше життя таки зміниться на краще.

Отож не мерзніть, тепло!

Коментарі закриті.