Тепер у Бірківці є де змагання проводити
Жінки Бірківки згуртувалися навколо художнього керівника Будинку культури Тетяни Максименко, яка тричі на тиждень проводить для них заняття з ритмічної гімнастики.
Протягом кількох років приміщення спортзалу Бірківської школи було дуже проблемним. Покрівля зі смоли та руберойду постійно протікала, від вологи почала руйнуватися стіна. Та громадою можна знайти вихід із будь-якої ситуації.

– На допомогу прийшов керівник фермерського господарства Олексій Бутенко, – розповіла завідувач сільської бібліотеки-філії Наталія Фесюн. – Саме на його кошти спеціалістами господарства влітку минулого року було збудовано шиферну покрівлю. А потім взялися усі разом.

Відділ освіти Менської РДА придбав матеріали для проведення внутрішнього ремонту, сільрада надала вапно, частину шиферу.

Відгукнулися на звернення сільського голови та директора школи депутат обласної ради Валентин Запорощук і адміністрація філії «Менський сир».

Директор школи Тамара Фесюн звернулася до молоді села, і отримала підтримку. Штукатурні роботи безкоштовно виконали Сергій Малай, Володимир Носенко і Олександр Римар. Вчителі фізкультури та трудового навчання Володимир Нестеренко та Іван Літус разом з технічними працівниками школи облаштували панелі, побілили стелю, стіни, пофарбували віконні рами, підлогу.

На початок навчального року світлий і затишний спортзал зустрічав дітлахів.

І сьогодні жителі села щиро дякують усім організаторам ремонту, учасникам та спонсорам. Адже не тільки уроки фізкультури проходять тут, а й різні спортивні свята, ігри, конкурси, щосуботи збирається на тренування сільська волейбольна команда.

Коментарі закриті.