Тепер Мену є кому піарити

Менянки Вікторія Неруш та Інна Дудко розпочали реалізацію проекту «Менський інформаційний туристичний центр». Проект покликаний підвищити рівень обізнаності жителів району та гостей Менщини з культурними та історичними надбаннями району. На вихідних відбулося відкриття Центру.

— Ну ось і дочекалися — #Менський_інформаційний_туристичний центр відкрито!!! Дощу не вдалося зіпсувати нашого настрою, тому що двері районної бібліотеки завжди відкриті для людей, гарних, нових, цікавих ідей.

Ми представили нашим гостям-друзям розроблені маршрути й надруковані мапи, дякували та вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації директору районного краєзнавчого музею ім. В. Покотила Віталію Крутому.

Автентичними піснями під прач, кочергу, трещотку, бубен нас дивували та тішили жінки ансамблю «Горлиця» Локнистенського будинку культури.

Синявські «Господарочки» (з клубу за інтересами Синявського будинку культури) приготували народні частування: млинці-гречаники та млинці з житньої муки, пампушки з часником, запечені в печі яблука та гарбуз, печене салом, домашню ковбасу, узвар. Та страви свої ще й піснями приправляли. Смачним липовим чаєм пригощали гостей дівчата-бібліотекарі. На мотузці «сушилися» свіжі фото з туристичних маршрутів.

Усі присутні зійшлися в одній думці — Менщина — туристичний край і необхідно продовжувати розпочату роботу та продовжувати «піарити» нашу малу батьківщину, — написала у Facebook Вікторія Неруш.

2016_10_31_Mena_tur_2.jpg

Головними цілями Центру є:

* Згуртувати представників влади, НДО та громадськість навколо проблем туристичної галузі району.

* Розробити, прорекламувати та показати реальність вело- та авто- подорожей історичними маршрутами Менщини.

* Розробити та виготовити мапи з маршрутами, випустити ілюстрований путівник Менського району.

* Спонукати бізнес до виготовлення та розповсюдження туристичної рекламної продукції.

* Привернути увагу громадськості до збереження історико-культурного та природного багатств краю.

* Створити інтернет-ресурс «Менщина туристична», що поширюватиме інформацію про історико-культурні принади району та хід реалізації проекту.

2016_10_31_Mena_tur_3.jpg

Новини Центру можна дізнатися за посиланням facebook.com/groups/176945459392517.

Коментарі закриті.