44 Україна вирвалася в лідери за кількістю заражених мобільних телефонів і смартфонів. За першу половину 2013 року кількість вірусів на мобільних пристроях в Україні зросла майже в 6 разів, повідомляє ТСН.

Про це свідчать результати дослідження Американського розробника антивірусного програмного забезпечення NQ Mobile.

Згідно з даними дослідження, якщо на початку 2013 року Україна посіла 9-е місце за кількістю заражених мобільних пристроїв, то в квітні вона вже стала шостою, випередивши набагато заселеніші Бразилію, Індонезію та Індію, а в червні увійшла в трійку, потіснивши Саудівську Аравію, Таїланд і США.

NQ Mobile зазначає, що на частку України у другому кварталі припадало близько 6% усіх мобільних інфекцій. При цьому, Росія “володіє” 10% “хворих” гаджетів. Лідером залишається Китай з 39% заражених мобілок.

За перше півріччя 2013 виявлено 51 тис. вірусів, якими були інфіковані 21 млн мобільних пристроїв по всьому світу. Дослідники стверджують, що кількість вірусів у світі різко зросла за останні три роки – більше ніж у 10 разів. Нагадаємо, що кожен четвертий мобільний телефон можна зламати через SIM-картку.

Коментарі закриті.