Цех телекомунікаційних послуг №19 ВАТ «Укртелеком» проводить роз’єднання так званих «спарених» телефонів. Поки що – у місті. Роз’єднуються тільки ті номери, які починаються на трійку. Процедура безкоштовна.

Наразі у місті понад 38% телефонів є «спареними». За словами начальника дільниці продажу послуг ЦТП №19 Анатолія Гамениці, «розпарені» абоненти платитимуть трохи більше, зате не матимуть проблем зі зв’язком та з підключенням до Інтернету. Хоча є і негатив – деяким абонентам доводиться змінювати номер.

Розпарення телефонів, які починаються на двійку, поки що проводиться платно і тільки за заявою абонентів.

Віднедавна усі власники номерів, які починаються на трійку, можуть користуватися рядом додаткових послуг. Наприклад, повідомленням про новий виклик під час телефонної розмови, переадресуванням дзвінків на інший номер, будильником, забороною вхідних дзвінків, встановленням паролю на вихідні міжнародні дзвінки…

Коштують такі послуги близько однієї гривні на місяць. Окрім менян, ними користуються жителі Киселівки, Феськівки, Городища, Синявки та Семенівки. Там встановлені сучасні цифрові АТС.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном 3-31-34.

Коментарі закриті.