Телефонний хуліган "замінував" залізничний вокзал у ЧерніговіТелефонний хуліган на декілька годин паралізував роботу залізничного вокзалу в Чернігові, повідомивши про його замінування. Близько 12:00 в чергову частину Чернігівського міського відділу зателефонував невідомий і повідомив, що будівля залізничного вокзалу м.Чернігова замінована та має вибухнути через кілька хвилин.

До місця виклику негайно ж виїхали: керівництво Чернігівського міського відділу та УМВС України в Чернігівській області на чолі з тимчасово виконуючим обов’язки начальника Управління Олексієм Литвишком, слідчо-оперативні групи міськвідділу та УМВС області, вибухо-технічна служба НДЕКЦ, а також співробітники Управління служби безпеки України в області, рятувальники, медики та комунальники. Вживши всіх необхідних заходів для збереження життя і здоров’я громадян, міліціонери очепили територію вокзалу і евакуювали пасажирів.

Прибулі на місце події вибухотехніки науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області, використовуючи службову собаку, ретельно обстежили всі приміщення вокзалу і навколишню територію. Вибухонебезпечних предметів не виявлено, повідомляє СЗГ УМВС України в Чернігівській області.

Пасажири повернулися до вокзалу, який зараз працює у штатному режимі, рух потягів відновлено. Міліція з’ясовує особу телефонного хулігана, який завдав залізниці відчутних збитків та відірвав від виконання своїх прямих обов’язки десятки спеціалістів. Варто нагадати, що згідно статті 259 Кримінального кодексу України телефонному хуліганові загрожує до п’яти років ув’язнення.

Коментарі закриті.