У неділю землю притрусив перший сніжок. А вже у понеділок район був щільно накритий білою ковдрою. «Наше слово» дізнавалося у посадовців, чи готові вони забезпечити прийнятний стан доріг у зимовий період.

Дороги поділені

За словами заступника голови РДА з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства Володимира Василенка, снігоочисна техніка почала роботу в понеділок. Вже у вівторок ввечері, за його словами, наслідки снігопаду були усунуті.

– Наразі техніки для очистки доріг вистачає, засобів для їх посипки – також, – говорить Володимир Улянович. – Заготовлено близько двох тисяч тонн сольово-піщаної суміші – на рівні минулого року.

Центральну трасу (близько 60 кілометрів) чистить Менське дорожньо-ремонтне підприємство Сосницької дорожньо-експлуатаційної дільниці.

Територіальні дороги (близько 250 кілометрів) обслуговує райавтодор.

Очищенням комунальних доріг (близько 240 кілометрів), прокладених безпосередньо у населених пунктах, мають займатися органи місцевого самоврядування.

У райцентрі допомагає бізнес

– Міськрада використовує для очистки доріг та тротуарів свою і орендовану техніку, – повідомив «Нашому слову» міський голова Федір Фесюн. – Також у своєму мікрорайоні вулиці чистить ВАТ «Мена ПАК». Як завжди, «свої» дороги зобов’язався чистити ск «Авангард».

За словами Федора Івановича, наразі є можливість прочищати як центральні вулиці міста, так і околиці.

А як ви оцінюєте стан доріг і підготовку до зими?

Коментарі закриті.