Розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків дасть можливість людям стати справжніми господарями житла та отримувати якісні комунальні послуги.

Про це заявив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко на прес-конференції після розширеного засідання колегії ОДА.

Незважаючи на те, що тарифи на житлово-комунальні послуги на Чернігівщині нижчі за середні по Україні, обласна влада налаштована серйозно підійти до їх реформування. На переконання Володимира Хоменка, вартість послуг повинна відповідати їхній якості, а формування тарифів має бути прозорим і зрозумілим для споживачів.

Також голова облдержадміністрації висловив упевненість, що у найближчі роки в області не залишиться сільськогосподарських угідь, які не обробляються. Для цього створюються максимально сприятливі умови для інвестицій у агросектор області.

У той же час Володимир Хоменко зазначив що вимоги до інвесторів залишаються незмінними – «заходити не лише на поле, але й у село». Тобто, приділяти увагу розвитку соціальної сфери та інфраструктури села.

Загалом же перспективи галузі повинні бути пов’язані саме з інтенсивним розвитком тваринництва і рослинництва та забезпеченням максимальної переробки сільгоспсировини за принципом «від поля до столу».

Губернатор також висловив сподівання, що цього-річна цінова ситуація на ринку зерна буде сприятливою і аграрії області матимуть належні умови для експорту зерна.

Володимир Хоменко висловив претензії до енергетиків. За його словами, непосильні вимоги, які компанія «Чернігівобленерго» висуває до підприємств, відлякують інвесторів.

– Через позицію обленерго, через непосильні вимоги, які висуває компанія, у нас уже є конкретний факт, коли інвестор відмовився «заходити» в область. Тому у нас до керівництва «Чернігівобленерго» є серйозні претензії, – повідомив голова облдержадміністрації.

Коментарі закриті.