zorepad

Більше фото дивіться ТУТ

Ініціативу щодо проведення фестивалю «Зорепад» подали вихователі міського дитсадка «Сонечко». На районній сцені виступили вихованці трьох дошкільних закладів Мени, а також Волосківців, Макошине, Феськівки, Дягови, Жовтневого.


Усього у районі функціонує 16 дошкільних установ. На жаль, у першому фестивалі взяли участь не всі. Вихованці з Березни, Киселівки, Городища та Локнистого представили малюнки, аплікації та інші витвори декоративно-прикладного мистецтва. Усі вони отримали дипломи та солодкі подарунки.

Сцена малого залу районного Будинку культури, де відбувався фестиваль, була прикрашена м’якими іграшками, різнокольоровими кульками, а на стінах розмістили малюнки та інші дитячі поробки.
Концертна програма фестивалю була насиченою, різноманітною і дуже цікавою. Щирими оплесками нагороджували глядачі запальних ложкарів, мужніх ковбоїв, невтомних танцюристів. Звучали у виконанні хлопчиків і дівчаток вірші, гумористичні оповідки.

Юні таланти вразили всіх – батьків, дідусів і бабусь, які прийшли подивитись на своїх дітей та онуків. І коли головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Люшина вручала учасникам фестивалю їх перші заслужені нагороди, багато хто не стримував щасливих сліз.

Добрі і напутні слова дітворі сказали та вручили пам’ятні і солодкі подарунки секретарі міської ради Валентина Новик, Волосківської сільради Галина Чичко, Дягівської – Наталія Бурка. А вихованці Жовтневого дитсадка отримали від сільської ради гарантійний талон на придбання для них гімнастичних лав та пісочниць.

Коментарі закриті.