На території Менської гімназії 26 квітня народний депутат Андрій Лозовий проводив зустріч з електоратом Радикальної партії.

Підхожу, вітаюся з Андрієм Лозовим. В “президії” оточений чи то помічниками, чи то охоронцями Андрій Лозовий, Геннадій Примаков, Валерій Гайдукевич і Наталя Чичкан. Кандидат від Радикальної партії до ради об’єднаної громади Наталя Чичкан відразу заявляє що для присутності мені потрібна акредитація. Присутні вимагають покинути зібрання. Лозовий пропонує наступне: давайте ми зараз проведемо зустріч з виборцями а потім поспілкуємося з вами. Добре, а відеозапис можна вести? Ні, не треба, потім. Погоджуюсь.

Починаю слухати і розумію чому радикали так старанно уникають відеофіксації, вся їхня агітація переповнена неправдою. Так діють шахраї вводячи в оману свої жертви і захищаючись від правдивої критики. Стою, слухаю. Починає чіплятися п’яний, судячи з поведінки, чоловік. Смикає за сумку з камерою, за провід до акумулятора в кишені, стверджує що я записую. Ну, з поведінкою електорату радикалів я вже знайомий. Легенько відстороняю, потім відштовхую і намагаюся відійти. Бачу як Примаков, дивлячись на мене щось каже невідомому, судячи з усього з якихось помічників, і той з Гайдукевичем йдуть до машин виконувати вказівку. Гайдукевич підходить до мене ззаду і я відчуваю торкання мене зі спини. Здогадуюся, що щось чіпляють на спину. Повертаюся, кажуть що нічого, то випадково мене торкнулися. І сміються.

Неприємно вразило те, що і чи то вчитель, чи то вихователь з гімназії Олена Шкурат також сміялася. Чому виховує вона дітей, чому виховують в міськраді Молодіжну раду, залишається лише здогадуватися.  Потім побачив, що дійсно наклеїли радикальну наліпку і дуже з того потішалися.

Слухаю далі про те, яким посміховищем є Мисник з його ідеями, і Давиденко з його прислужуванням Порошенку, і що Булавка з Паршиним тільки будівельники, а про супермаркет домовився насправді Примаков…

Особливого сподівання на те, що вдасться поспілкуватися під відеозапис з Лозовим немає, але спокійно чекаю закінчення зустрічі і подальших дій Андрія Лозового.

Зустріч закінчується, охорона і Гайдукевич відтісняє мене від Лозового, котрий терміново кудись заспішив. Знову починає штовхати і нападати п’яний, судячи з поведінки, чоловік, Лозовий починає вигукувати про 30 срібників, котрі я відпрацьовую. Вмикаю відеозапис.

Досить характерно почала поводити себе кандидат від Радикальної партії Наталя Чичкан. Вона вмикає відеозапис на своєму телефоні і починає звинувачувати мене в тому, що я вдарив виборця! Виборець щось говорить про те, що я його морально вдарив, але Чичкан звертається з питанням до електорату радикалів з питанням, чи бачили вони що я його вдарив? І цей електорат захоплено підтверджує, та бачили, так вдарив! Ну, це вже звинувачення у неправомірних діях, викликаю поліцію. Звісно ж, радикальний електорат швиденько розходиться. Що буде робити в раді з такою брехливістю Наталя Чичкан, і що наробить в разі обрання, залишається лише здогадуватися.

Висновок? Як століття тому Ленін знайшов плідний ґрунт для брехні, демагогії і маніпуляції свідомістю найменш освічених, так і сьогодні радикали роблять те саме. Навіщо? Щоб отримати доступ до суспільних ресурсів і влади над людьми. Працює? Так, працює. Спрацювало століття тому, працює і сьогодні.

До яких наслідків це має призвести? Читайте історію.

Звісно, Примаков з Гайдукевичем радіють, вволю посміялися над Трегубенком! А мені все більше стає зрозумілий вислів часів захоплення влади комісарами: “п’яна матросня”. Сьогодні радикали насміхаються не над Трегубенком, вони насміхаються над людською культурою, над християнськими заповідями, над можливістю українців стати цивілізованим народом.

Як на це все відреагує народ побачимо 30 квітня.

 

Один коментар