З нагоди свого десятиліття кредитна спілка «Дія» провела кілька святкових акцій, даруючи приємні сюрпризи жителям району. Практично усі, хто у святкові дні відвідав спілку, отримали подарунки.

Як повідомила “Нашому слову” голова кредитної спілки Валентина Пилипенко, у конкурсі «До «Дії» – з посмішкою» перемогли Олександр Куліш з Мени, Катерина Фесюн з Бірківки, Тамара Нагорна з Жовтневого, менянка Марина Песоцька та жителька Данилівки Ніна Шейна.

Щирі й цікаві відгуки про роботу «Дії» написали Валентина Охріменко з Волосківців, Лариса Кравченко з Чапаєвки, Ольга Олексієнко з Ушні, Ніна Пилипенко з Семенівки, Наталія Альшанова з Дягови, Ольга Шамбур з Мени, Ольга Філоненко з Бірківки та жителі Семенівки Андрій Холявко і Валентина Кондратенко. Усі переможці отримали винагороди. Подарунки мають і ті, хто оформив у «Дії» кредит або ж розмістив гроші на депозиті.

З нагоди ювілею керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Прищепа вручила голові КС «Дія» Валентині Пилипенко Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради.

До речі, нещодавно відзначався Міжнародний день кредитної кооперації. За даними Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, нині в Україні працюють 630 спілок, їхніми членами є понад півтора мільйона громадян України.

На відміну від інших фінансових установ, кредитні спілки надають кредити на соціальні та споживчі цілі, розвиток приватного підприємництва, кредитують весілля, оздоровлення, навчання. Завдяки системі кредитної кооперації тільки в минулому році вдалося зберегти та створити додатково близько 3,5 тисячі робочих місць, а кредити на невідкладні потреби отримали сотні тисяч людей.

Коментарі закриті.