Минулої суботи на високому творчому та організаційному рівні зразковий ансамбль сучасного танцю «Сюрприз» відзначив 25-у річницю від дня створення.

Вітали учасників ансамблю та її керівника Мальвіну Ленчевську народний депутат України Олег Купрієнко, заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко, начальник відділу культури і туризму Олександр Карпенко, головний балетмейстер обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Юлія Солонець, міський голова Геннадій Примаков.

У святковій концертній програмі брали участь кращі творчі колективи району та області: зразковий спортивно-цирковий колектив «Фієста», зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Калинонька», зразковий ансамбль танцю «Ластівки» м. Київ, ансамбль танцю «Веселка» м. Городня, шоу-балет «Ярмарок» м. Чернігів, школа танцю Vita Dance м. Чернігів. Свої кращі танцювальні номери та композиції дарували глядачам і винуватці свята.

Сотні менян та гостей міста прийшли на ювілейний концерт свого улюбленого колективу і щирими оплесками дякували за майстерність та неперевершений талант.

Довідково.

Ансамбль «Сюрприз» був створений в 1991 році при Менському РБК.

В 2002 році колективу було присвоєно почесне звання «Зразковий».

Кількісний склад ансамблю на сьогоднішній день 34 учасники, які діляться на три вікові категорії.

Колектив «Сюрприз» приймає активну участь в усіх культурно-масових заходах міста, району та області.

Зразковий ансамбль сучасного танцю є лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

 

 

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації

Коментарі закриті.