29 вересня відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Менській районній державній адміністрації, яку провів заступник голови НПК, виконуючий обов’язки начальника Держпродспоживслужби в районі Олександр Белашко.

 

Зокрема, на комісії були розглянуті питання: про епізоотичний стан по африканській чумі свиней в Україні та Чернігівській області та інформацію користувачів мисливських угідь Менського МРТ Чернігівської облорганізації УТМР та ТОВ «ПВХ-Пласт», щодо виконання «Плану заходів та графіка проведення депопуляції дикого кабана користувачами мисливських угідь Чернігівської області в 2017 році», затвердженого протоколом засідання ДНПК при Чернігівській обласній держадміністрації від 28.08.2017р № 4.

 

Також, присутнім було повідомлено про результати перевірок реального рівня біобезпеки свиногосподарств району, які проводились комісією (в складі заступника голови Менської РДА, голови НПК, в.о. начальника Держпродспоживслужби в Менському районі, та начальника управління аргопромислового розвитку Менської районної державної адміністрації).

 

Олександр Белашко звернув увагу присутніх на погіршення ситуації по сказу, обговорено останній випадок харчового отруєння людей рибними продуктами в м.Львів та шляхи недопущення подібних випадків в районі.

По питаннях, які були розглянуті на комісії, прийняті відповідні рішення.

 

 

Мітки:

Коментарі закриті.