Вчора відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Валерія Щукіна.

У роботі комісії взяли участь директор департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрій Євтушенко, директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирєв та інші запрошені.

Нагальна потреба у засіданні даної комісії виникла у зв’язку із загостренням ситуації щодо можливості припинення водопостачання та водовідведення в місті Мена.

Присутні розглянули питання «Про можливі наслідки припинення електропостачання до ТОВ «Менський комунальник» після 31 грудня 2016 року».

У своєму виступі голова райдержадміністрації запевнив, що виконавча влада району застосує всі важелі впливу на учасників конфлікту з метою забезпечення безперебійного надання послуг з водопостачання та водовідведення. Валерій Миколайович також наголосив на тому, що сторони, відповідальні за життєзабезпечення населення району, повинні завчасно, планово досягати домовленостей та угод, не втягуючи в конфлікт населення та інших споживачів послуг.

За результатом доповіді заступника голови комісії, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Мурованого та з урахуванням обговорення комісія вирішила:

– з метою недопущення надзвичайної ситуації в м. Мена рекомендувати міському голові Геннадію Примакову укласти договір з ТОВ «Менський комунальник» відносно оренди водогону та водовідведення;

– директору ТОВ «Менський комунальник» Василю Зимі укласти договір з Менським РЕМ на електропостачання;

– зазначені дії провести до 28 грудня 2016 року;

в разі не виконання протокольного рішення однією із відповідальних осіб протокол передати на розгляд до правоохоронних органів.

Відео засідання комісії можна переглянути тут:

взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної і мобілізаційної роботи
апарату райдержадміністрації

Коментарі закриті.