В економіці області намітилися позитивні тенденції. Обласна влада збирається закріпити і розвинути їх до кінця року.

Про це після засідання колегії ОДА на прес-конференції у середу заявив голова обласної держадміністрації Володимир Хоменко.

За підсумками роботи у першому півріччі два підприємства Менщини потрапили у список передовиків обласного виробництва. Відзначено, що ТОВ «Мена Пак» (у народі – “фільтровий завод”) наростило виробництво продукції у півтора раза. Серед ударників молочної промисловості – філія «Менський сир» ППКФ «Прометей», яка наразі у своїй галузі очолює список успішних підприємств Чернігівщини.

Відповідаючи на питання журналістів, губернатор повідомив, що нашим багатостраждальним дорогам нічого хорошого «не світить». Коштів, які виділені з бюджету на ремонт доріг, вистачить не на багато. А тому цей рік буде надзвичайно несприятливим як для самих автошляхів, так і для дорожньо-будівельних організацій.

«Наше слово» поцікавилося у губернатора, чому так повільно іде процес формування місцевої виконавчої влади. До цього часу не призначені заступники голів держадміністрацій у районах області. За словами Володимира Хоменка, процедура призначення заступників проходить у визначених законодавством термінах і найближчим часом формування місцевої виконавчої влади буде завершено.

У цілому губернатор абсолютно впевнений у позитивних зрушеннях останніх місяців у економіці області і не має сумнівів, що за підсумками року Чернігівщина продемонструє набагато кращі результати роботи, ніж у попередні роки.

Коментарі закриті.