Службою у справах дітей районної державної адміністрації було підготовлено п’ять висновків про доцільність усиновлення дітей. За рішенням суду четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштовано в сім’ї усиновлювачів.

Про це «Нашому слову» повідомила начальник служби у справах дітей Тамара Песоцька з нагоди Дня усиновлення, який відзначається щороку 30 вересня. День співпадає із християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково.

– Розвиток дитячої охорони здоров’я, забезпечення права дітей на отримання якісної освіти, збереження і розширення мережі соціально-культурних і спортивних закладів є пріоритетними напрямами соціальної політики нашого району, – зазначає Тамара Анатоліївна. – Перші кроки вже є: в районі створено 12 прийомних сімей, у яких виховується 15 дітей.

Прийомна сім’я і дитячий будинок сімейного типу – це влаштування дітей в сім’ї на спільне проживання і виховання. Таке влаштування не передбачає виникнення родинних зв’язків, яке настає в результаті усиновлення. В прийомну сім’ю можна взяти на виховання від одного до чотирьох дітей. В дитячому будинку сімейного типу можуть виховуватися від п’яти до 10 дітей.

Є в нашій країні діти, які набувають батьків двічі – при народженні і… за рішенням суду. Традиційно вважається, що усиновлення – це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення. Наважуємося уточнити. Усиновлення – це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину. Дитину, що народжена не ними, але потребує саме їхньої любові та піклування.

– Ми щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників, – каже Тамара Песоцька. – Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця!

Шановні мешканці Менського району, яким не байдужа дитяча доля! Більш докладну інформацію з питань влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до різних форм сімейного виховання ви можете отримати в службі у справах дітей районної державної адміністрації за адресою: м. Мена, вул. Червона площа, 6, каб. 37, 39.

Менянка Оксана Хлеб напередодні Дня усиновлення отримала відзнаку від обласної державної адміністрації за те, що стала люблячою і відданою мамою для двох донечок, котрі свого часу опинилися у складних життєвих обставинах
і не мали родини.

Коментарі закриті.