«Світлячок» готує малят до школи і шукає у них талантиБлизько 20 років у Менському районному центрі дитячої та юнацької творчості діє група підготовки до школи, яку відвідують діти п’яти- і шестирічного віку. Цю групу педагоги і дітвора позашкільного навчального закладу цілком заслужено іменують школою «Світлячок».

Основною метою школи є розвиток особистості дошкільнят, створення умов для духовного, фізичного та інтелектуального розвитку дітей. А ще школа має виявляти і розвивати нахили та здібності маленьких «світлячків» і, звичайно ж, всебічно підготувати їх до навчання у загальноосвітніх закладах.

У «Світлячку» діти вчаться писати, вивчають цікаву математику і веселу англійську, вчаться співати і танцювати, малюють.

Бажаючих пройти усі сходинки «Світлячка» багато – близько 40 дошкільнят. Мами, татка, бабусі з дідусями двічі на тиждень приводять своїх дітей і онуків. Малятам тут завжди раді, от тільки одночасно з усіма проводити заняття не виходить через тісняву. Тому дошкільнят поділили на три групи.

Педагоги – справжні знавці своєї справи. «Світлячками» опікуються Алла Драгожилова, яка вчить їх малюванню і англійській мові, Наталія Прохоренко дає відмінні уроки хореографії, Ірина Ральченко веде малят у світ музики і співу, Тетяна Руденко лагідно і терпляче привчає маленькі ручки до письма. Очолює «Світлячок» Юлія Шумейко, яка ще й знайомить дошкільнят з математикою і грамотою.

Малеча у «Світлячку» не лише вчиться, а й бере участь в організації свят і тематичних ранків.

– П’ять разів на рік ми організовуємо цікаві масові заходи, – розповідає Юлія Миколаївна. – Звичайно ж, при активній допомозі батьків, з якими у «Світлячка» плідна і корисна співпраця. Проводимо родинні, тематичні, патріотичні заходи. На 8 Березня і Новий рік, а ще у нас є свято знайомства і випускний ранок.

Нещодавно у «Світлячку» був тематичний і водночас патріотичний захід «З чого починається Батьківщина». Діт­ки розповідали про символи держави, співали українські пісні, танцювали. Усі були в національному вбранні. Вірші про рідний край, калину, рідну неньку і виставка малюнків нікого не залишили байдужими.

Коментарі закриті.