Супутникові знімки Мени з’явилися на Яндекс.КартахНа Яндекс.Картах з’явилися супутникові знімки міст Чернігівської області: Бахмача, Мени, Семенівки та Батурина. Тепер місцеві жителі можуть подивитися, як виглядає з висоти пташиного польоту палац Розумовського в Батурині, залізничний вокзал в Бахмачі та інші знайомі місця, повідомляє прес-служба компанії “Яндекс.Україна”.

Усі знімки свіжі – їх зроблено в 2012 році. На них можна роздивитися житлові райони, сквери, а також об’єкти, яких не зустрінеш на звичайній карті, – наприклад, паркінги або просіки в лісі. Крім того, за допомогою супутникових знімків користувачі можуть самі створювати карту свого міста — на сервісі Народна карта. Додані на неї об’єкти з’являться у відповідному шарі на maps.yandex.ua.

Нові знімки Чернігівської області — це частина масштабного оновлення супутникового шару на картах України. Воно охоплює територію загальною площею 88 000 квадратних кілометрів. Окрім знімків Чернігівської області, на сервісі з’явилися свіжі супутники Дніпропетровська, Києва, Одеси, Севастополя, Сімферополя, Ужгорода, Ялти та інших міст.

Коментарі закриті.