міндоходів1Головне управління Міндоходів у Чернігівській області працює у штатному режимі. Органи доходів і зборів докладають зусиль для стабільного наповнення бюджетів усіх рівнів.

Ми вдячні громадянам і представникам бізнесу, які сумлінно сплачують податки і збори, – зазначив начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. – Адже це принципово важливо для забезпечення стабільного фінансування місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства тощо, пише Чернігівський монітор.

Ми не маємо права допустити, щоб політична криза спровокувала поглиблення негативних для економіки процесів. Сумлінна сплата податків – це і є справжня соціальна відповідальність. Важливо, що бізнес це розуміє.

На Чернігівщині витримана стабільна динаміка платежів. Надходження до державного бюджету у січні адекватні показникам минулого року – надійшло більше 130 млн.грн., що на 56,5 млн.грн., або в 1,8 рази більше, ніж у січні 2013 року.

Андрій Лаврешов висловив подяки громадянам і роботодавцям, які сумлінно перераховують платежі до місцевих бюджетів, зокрема податок на доходи фізичних осіб, який є бюджетоформуючим для місцевих бюджетів. У січні надходження до місцевих бюджетів склали 124 млн.грн. (104,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року).
На особливому контролі – надходження єдиного соціального внеску.

Адже усі пенсіонери області мають вчасно отримати належні їм пенсії.
Головне управління Міндоходів у Чернігівській області розраховує й на подальше розуміння громадянами того, наскільки важливим є збереження стабільного забезпечення фінансування життєдіяльності місцевих громад, регіону і держави, – наголосив Андрій Лаврешов. – Ми робимо все від нас залежне, щоб і у лютому всі податки та збори своєчасно надійшли до бюджетів.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The oil was stolen from Indian landsBut they couldn’t take more than one American on a team.black timberland boots
The mark Long Duk Dong left was more of a stain: To some viewers, he represents one of the most offensive Asian stereotypes Hollywood ever gave America.bague hermes

Bitcoin has been on a steady rise over the last year, more than doubling in value over a few months.portafoglio alviero martini
6 rebounds and 6.mcm backpack for sale
I’m grateful for the progress we’ve had.borse gucci
Same time frame for westbound closures means that visitors would need to take the detours home late at night.Jordan Femme Pas Cher

Коментарі закриті.