Державна судова адміністрація зобов’язала суди взаємодіяти зі ЗМІ з метою формування позитивного іміджу органів правосуддя. Про зроблену роботу законники звітуватимуть щоквартально.

 

Наказом Державної судової адміністрації України № 1122 від 22.12.2017 року  затверджено форму звітності «Звіт суду щодо комунікаційної діяльності» і форму подання «Інформація щодо прес-служби суду».

 

Документ розроблено з метою вдосконалення та підвищення рівня організації роботи в питаннях взаємодії судів і засобів масової інформації та з метою формування позитивного іміджу органів системи правосуддя, посилення розуміння громадськістю питань діяльності судової влади.

 

Зокрема, у звіті необхідно повідомляти комунікаційну ціль заходів, кількість публікацій у ЗМІ, цільову аудиторію на яку направлений захід, відповідальних осіб, що брали участь у заході від суду та загальну кількість учасників тощо.

 

Зазначені звіт та інформацію суди мають подавати до ДСА електронною поштою щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним. А Управління забезпечення діяльності керівництва ДСА щоквартально до 20 числа місяця, що наступає за звітним, зазначені дані надсилатиме до Прес-центру судової влади для подальшого використання в роботі.

Мітки: ,

Коментарі закриті.